تماس بگیرید : 03137737057
فاکس :03137724711

طراحی و مهندسی

آخرین مقالات

سوالی دارید؟

نیاز به کمک دارید؟

تماس با ما

زیربنای اصلی هر پروژه ای یک مهندسی و طراحی دقیق می باشد تا کیفیت و موفقیت پروژه تضمین گردد. این شرکت افتخار همکاری با شرکت های ذیل را به منظور انجام پروژه های مهندسی خود دارا می باشد:

 

BPO

شرکت BPO یک شرکت پیشرو در زمینه ارائه خدمات طراحی و مهندسی پایه و تفضیلی معدن های زیر زمینی می باشد. در ادامه با جزئیات بیشتری این شرکت مهندسی واقع در کشور جمهوری چک را بررسی می کنیم.

شرکت Báňské projekty Ostrava که به اختصار BPO نامیده می شود در شهر استروا جمهوری چک واقع شده است. تیم شرکت BPO در زمینه طراحی پروژه های زیر زمینی و فناوری معدنی تخصص دارند. شرکت BPO همچنینی بسیاری از پروژه های توسعه معادن برای کشورهایی از قبیل یوگوسلاوی سابق، مالزی، قزاقستان، چک و لهستان و … را طراحی کرده است. این شرکت همچنین طراح کامل معادن زغال سنگ شرکت گسترش و نو سازی معادن خاورمیانه در طبس و  معادن خمرود شرکت فولاد زرند ایرانیان در ایران می باشد.

شرکت BPO طراحی پروژه های پیچیده بر پایه فناوری سطح بالا به منظور برطرف سازی نیاز های خاص مشتری و تمامی مراحل پروژه از اکتشاف تا عملیات را پوشش می دهد. طراحی معدن ممکن است شامل تاسیسات کامل روی زمینی، تاسیسات زغال شویی، تغذیه توان و آب، جانمایی سامانه انتقال، و احیاء اراضی باشد. طراحی ها توسط نرم افزار های Aoutocad, Carlson, or MINEX software , Microstation انجام می شود. این شرکت قادر است محصولات گرافیکی دیجیتالی مرتبط با دیتابیس های متغیر تولید کند و همچنین داده های مرتبط به تعمیرات و نگه داری را پیشنهاد دهد.

شرکت BPO تحت سیستم مدیریتی کیفیت و محیط زیست کار می کند و تاییده ISO 9001:2000  را دریافت نموده است.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

GIPROKOKS

این شرکت یکی از شرکت های مهندسی پیشرو  و بسیار بزرگ در زمینه طراحی و ساخت باتری های کک سازی و دیگر تجهیزات مرتبط با آن می باشد. شرکت GIPROKOKS طراح باتری های کک سازی شرکت ذوب آهن اصفهان بوده و توانسته رضایت کامل این مجموعه را بدست آورد.  این شرکت علاوه بر فعالیت در زمینه تولید تجهیزات مکانیکی کک سازی، در دیگر زمینه ها از قبیل اتوماسیون، مهندسی و طراحی  سه بعدی کارخانه ها، انرژی های نوین، محیط زیست و … فعالیت دارد که نشان از گستردگی کاری و اعتبار این شرکت است. اما اعتبار اصلی این شرکت مبتنی بر تجربه و سابقه بالای فعالیت های صنعتی در سرتاسر جهان از قبیل اروپا، هند و ایران است.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

RPS

شرکت RPS یکی از شرکت های فعال در زمینه فرآوری زغالسنگ است. از حوزه های مهم کاری این شرکت می توان به طراحی، مهندسی، نصب و راه اندازی کارخانه های زغال شویی به صورت EPC  نام برد. همچنین این شرکت قادر به ارائه مشاوره در زمینه بهبود راندمان کارخانه های زغالشویی هستند.

اشتراک گذاری :

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید